Hakkımızda

Teknozag.Com ailesi olarak 2019 senesinin Haziran ayında hizmete ve yayın hayatına başladık. Teknolojiye dair her şeyi esas alarak web sitemizde paylaştığımız gibi, renkli kişiliklerimiz ile haberleri takipçilerimize duyuruyoruz. Bunlar oyunlar, donanımlar, mobil yazılımlar, arabalar, sektörel haberler ve sosyal ağ gündemleri gibi güncel ve nitelikli içeriklerdir. Bu konuları sizlerin ilgisini çekecek şekilde yazarak paylaşıyoruz. Tamamen özgün ve kişisel yorumlarla yazıyoruz, çünkü biz sizden biriyiz.

Teknoloji haberleri‘ni baz alarak tüm gelişmeleri tarafsız ve nesnel bir dil ile yazıyor, kullanıcılarımız ile paylaşıyoruz. Başlarda bir internet sitesi oluşumu başlayan web maceramız zamanla kurumsal bir kimlik kazancına bürünmüştür. Şu an dev bir kadroyla çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Bu çıktığımız zorlu yolda bizimle her çeşit düşüncenizi, eleştirinizi ve önerilerinizi iletişim sayfasından yada info@teknozag.Com adresinden iletebilirsiniz. Desteğini esirgemeyen tüm Teknozag ailesine teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Teknozag Yönetimi